Elevhälsan

Elevhälsan

Skolsköterska
Lena Pamic
Tel. 0476-55 229
Mejl: Lena.Pamic@almhult.se

Specialpedagog för BA, EE, IB, NA och SA
Mona Zakrisson Ehn
Tel. 0476-55 501
Mejl: mona.zakrisson-ehn2@almhult.se

Specialpedagog för BF, EK, HA, IB, TE och VO
Peter Skov Pedersen
Tel. 0476-55 501
peter.skov-pedersen2@almhult.se

Specialpedagog för IM
Elisabeth Wall
elisabeth.wall@almhult.se

Kurator
Lena Jönsson
Tel. 0476-55 228
Mejl: lena.jonsson@almhult.se

Studie- och yrkesvägledare för gymnasiet
Emma Johansson
Tel. 0476-55 227
Mejl: emma.johansson3@almhult.se

Studie- och yrkesvägledare för IM och Särskolan
Mirjam Lindberg
Telefon: 0476 - 642424
mirjam.lindberg@almhult.se

Psykisk hälsa för barn och unga

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att surfa vidare accepterar du dessa cookies.